Osprzęt elektryczny w nowoczesnych wnętrzach

Osprzęt elektryczny w nowoczesnych wnętrzach

Wyposażenie

Efektowne, utrzymane w nowoczesnym stylu wnętrze wymaga nie tylko odpowiednich mebli, ale i dodatków oraz elementów wykończeniowych. Zamontowany we wnętrzu osprzęt elektryczny wpływa istotnie na wygląd aranżacji oraz funkcjonalność pomieszczenia. Dlatego jego wybór nie powinien być przypadkowy.

Podejmując decyzję o wyborze konkretnych włączników i gniazd elektrycznych, warto rozważyć to, jak zaprezentują się w nowoczesnym wnętrzu. Nie musimy podążać tymi samymi, utartymi szlakami, co większość osób. Możemy zdecydować się na osprzęt elektryczny, który odmieni wnętrze – i to pod wieloma względami!

Livolo – włączniki na miarę nowoczesnego wnętrza

Osprzętem, który doskonale odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach, są włączniki Livolo. Można je znaleźć w sklepie elektrycznym Gajwer.pl. To produkty wyjątkowe pod wieloma względami. Wykonane z materiału wysokiej jakości gwarantują trwałość i efektowny wygląd. Idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrza, w których ceni się zarazem minimalizm i elegancję. Ich wyjątkowo prosta forma i designerski wygląd sprawiają, że przekonuje się do nich coraz więcej użytkowników. Takie włączniki zainstalowane we wnętrzu wnoszą do niego powiew luksusu.

Sterowanie oświetleniem za pomocą dotyku i nie tylko

Włączniki Livolo to panele dotykowe. Ich całkowicie płaska powierzchnia doskonale prezentuje się w nowoczesnym wnętrzu. W tym przypadku nie mamy do czynienia z klasycznym przełącznikiem. Aby włączyć albo wyłączyć światło, należy dotknąć panelu sterowania, a dokładniej znajdującego się na jego środku sensora dotykowego, który został zaznaczony graficznie za pomocą kółka.

Inwestor może jednak nie tylko włączać i wyłączać za pomocą dotyku, ale także zmieniać natężenie światła albo sterować nim zdalnie. Taką funkcjonalność trudno przecenić w nowoczesnych, często łączących wiele różnych funkcji wnętrzach. To rozwiązanie idealne do pomieszczeń przeznaczonych do wypoczynku. Pozwala na dopasowanie oświetlania do bieżących potrzeb, tworzenie romantycznej scenerii albo wypełnienie wnętrza jasnym światłem.

Wzornictwo włączników Livolo

Włączniki Livolo na tle innych dostępnych na rynku produktów z tego asortymentu wyróżniają się wzornictwem. Ich efektowny design, całkowicie płaski, cienki panel i wysokiej jakości materiał oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że osprzęt wygląda bardzo elegancko. Wykonane z hartowanego szkła o szlachetnym charakterze doskonale wpisują się w stylistykę nowoczesnej aranżacji. Dzięki temu, że są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, inwestor bez problemu dopasuje osprzęt do własnych oczekiwań.

Livolo – nie tylko włączniki światła

Warto pamiętać, że wśród osprzętu Livolo występują produkty o różnym zastosowaniu. Wśród nich znajdziemy modele przeznaczone do sterowania oświetleniem, a także sterowania żaluzjami lub roletami. Dzięki modułowej budowie można je montować w wielokrotnej ramce obok gniazd elektrycznych, ściemniaczy światła albo przyłączy multimedialnych. To pozwala na utrzymanie osprzętu w jednolitej, spójnej stylistyce i wpływa korzystnie na wygląd wnętrza.

Bezpieczeństwo we wnętrzu

Funkcjonalność i elegancka stylistyka to jednak nie wszystko. Bardzo istotne jest również zachowanie bezpieczeństwa użytkowników. Pamiętajmy, że panel został wykonany z niepalnego materiału, co ogranicza zagrożenie na wypadek pożaru. Ponieważ włączniki mają szczelną obudowę, są też odporne na przypadkowe zachlapania wodą. Hartowane szkło sprawia, że panel jest trwały i odporny na zarysowanie.

W kontekście bezpieczeństwa warto wspomnieć też o podświetlanym panelu. Na jego środku jest niewielkie kółko, które świeci się kolorem czerwonym albo niebieskim w zależności od tego, czy włącznik został włączony, czy wyłączony. Podświetlany panel pozwala użytkownikom bezbłędnie dotrzeć do włącznika, unikając przy tym potknięć czy niebezpiecznych upadków.

Włączniki Livolo stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych rozwiązań. Efektownie prezentują się we wnętrzu, są funkcjonalne i przyjazne dla użytkowników.

Udostępnij