Wyróżnij swoją ofertę – postaw na pakunek z nadrukiem

Inne

Opakowanie dla odbiorcy ma znaczenie. Staje się ono również nośnikiem reklamowym, dlatego wybór nadruków do wykonania na kartonach bądź taśm z nadrukami, pozwala dotrzeć do szerszego grona klientów. Daje szansę na wyróżnienie swojej oferty lub firmy. Zaistnienie na rynku, utrzymanie się na nim w tych trudnych czasach, a także wyjście o krok przed konkurencję.

Bezpieczne opakowanie – jak odbiera je klient?

W paczkach często przesyłane są produkty, które mogą ulegać uszkodzeniom. Wszelkiego rodzaju zarysowania, wyszczerbienia, a tym bardziej całkowite zniszczenia, są po prostu niedopuszczalne. Gdy do rąk klienta trafia zamówiony artykuł, który stracił swoje właściwości lub nie nadaje się do użytku, ponieważ uległ uszkodzeniu w transporcie, firma może borykać się z utratą nie tylko pojedynczego odbiorcy. Wystarczy jeden negatywny komentarz lub niepochlebna opinia, aby kolejni klienci zrezygnowali.

Produkt, który został odpowiednio zapakowany, ale i właściwie oznaczony, dociera cało i bezpiecznie do adresata. Ryzyko ewentualnych uszkodzeń zostaje zminimalizowane, a nierzadko całkowicie wyeliminowane, gdy na kartonie pojawia się stosowana informacja – na przykład nadruk „uwaga, szkło”. To aspekt typowo praktyczny, jaki oferuje wybrane centrum opakowań, w którym znaleźć można różnego rodzaju oznaczenia i nadruki, do zastosowania na wysyłanych paczkach.

Konkurencja nie śpi!

Rynek w każdej branży jest trudny i wymagający. Skoro konkurencja nie śpi, trzeba się wziąć za odpowiednie działania marketingowe. Do skutecznych, a do tego niedrogich sposobów na reklamę należy zastosowanie taśm z nadrukiem.

Zwykłe taśmy stosowane do zabezpieczania pakunków, spełniają tylko funkcje praktyczne. Te zadrukowane, na których pojawia się logo, firmowe dane bądź inne ważne informacje, stają się nośnikiem reklamowym. Paczka – nim dotrze do odbiorcy – przechodzi przez wiele rąk. Zostaje zauważona przez osoby postronne, które, choć dziś nie są zainteresowane daną ofertą, jutro mogą stać się nowymi klientami.

Zastosowanie taśmy z nadrukiem nie podwyższa znacząco kosztów realizacji wysyłki. To wciąż to samo akcesorium, które ma zabezpieczać pakunek, chronić go przed dostępem osób niepowołanych, czynić jeszcze trwalszym na czas transportu. Aspekt reklamowy to dodatek, który jednak wywołuje pożądane reakcje.

Na taśmach tego typu mogą się znaleźć dowolne informacje, kolory czy graficzne nadruki, których życzy sobie dana firma. Dzięki temu dochodzi do personalizacji opakowania. Odbiorca wie nie tylko, że przedsiębiorca zadbał o bezpieczny transport jego zamówienia, ale i ma poczucie, że pakunek został przygotowany indywidualnie, z myślą o nim. To jeden z lepszych i najbardziej efektywnych sposobów na wyróżnienie swojej oferty!

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie, postawmy na efektywne i efektowne formy reklamy, które nie przysparzają dużych kosztów, za to mogą przynieść nowych klientów. Nadruki na kartony bądź taśmy dowolnie oznaczone, to najlepszy sposób na walkę z konkurencją.

Udostępnij